Vzducholoď a balon barevná litografie, 28, 5 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, na několika místech přeložky, složky, signováno PD, 71/200, datováno 1982
Krajina s rybníkem olej na kartonu, 50 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století