« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5477
Poslední dražitel: 6631

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:40:00
Číslo položky: 5478
Poslední dražitel: 6673

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Les
olej na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5476
Poslední dražitel: 5903

Arnet Josef (1906 - ?)

Zima u potoka
olej na plátně, 62 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:25:00
Číslo položky: 5473
Poslední dražitel: 5225

Chalupa u řeky
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, překližka poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:10:00
Číslo položky: 5471
Poslední dražitel: 5827

olej na kartonu, 30, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LH, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:05:00
Číslo položky: 5409
Poslední dražitel: 6733

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  22:00:00
Číslo položky: 5469
Poslední dražitel: 6752

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Svatební kytice
olej na desce, 90, 5 x 120, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:50:00
Číslo položky: 5466
Poslední dražitel: 6522

olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:30:00
Číslo položky: 5467
Poslední dražitel: 6471

olej na papíře, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno 2 x vpravo i vlevo dole, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 42 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5460
Poslední dražitel: 6726

O pouti
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE