Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5471
Poslední dražitel: 5827

olej na kartonu, 30, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LH, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:05:00
Číslo položky: 5409
Poslední dražitel: 6733

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  22:00:00
Číslo položky: 5469
Poslední dražitel: 6752

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Svatební kytice
olej na desce, 90, 5 x 120, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:50:00
Číslo položky: 5466
Poslední dražitel: 6522

olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:30:00
Číslo položky: 5467
Poslední dražitel: 6471

olej na papíře, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno 2 x vpravo i vlevo dole, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 42 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5460
Poslední dražitel: 6726

O pouti
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:15:00
Číslo položky: 5459
Poslední dražitel: 6642

Zima v lese
olej na plátně, 94 x 63 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:00:00
Číslo položky: 5458
Poslední dražitel: 6172

Vltava u Kralup
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:50:00
Číslo položky: 5456
Poslední dražitel: 6742

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na překližce, 93 x 103 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:45:00
Číslo položky: 5344
Poslední dražitel: 5464

Dědina Jan (1870 - 1955)

Madame Jeanne Dědina
olej na plátně, 65 x 46 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »