« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5459
Poslední dražitel: 6642

Zima v lese
olej na plátně, 94 x 63 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  21:00:00
Číslo položky: 5461
Poslední dražitel: 5096

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

V ateliéru u restaurátora
akvarel na papíře, 14 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, v papíře průpichy od špendlíku, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:55:00
Číslo položky: 5458
Poslední dražitel: 6172

Vltava u Kralup
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:50:00
Číslo položky: 5456
Poslední dražitel: 6742

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na překližce, 93 x 103 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:45:00
Číslo položky: 5344
Poslední dražitel: 5464

Dědina Jan (1870 - 1955)

Madame Jeanne Dědina
olej na plátně, 65 x 46 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:30:00
Číslo položky: 5448
Poslední dražitel: 6581

Vrbová - Kotrbová Vilma (1905 - 1993)

Zátiší se džbánem, zeleninou a rybami
olej na překližce, 64, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:20:00
Číslo položky: 5451
Poslední dražitel: 6733

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s růžemi a broskví
akvarel na papíře, 33 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5452
Poslední dražitel: 5814

Venkovská dívka
olej na plátně, 40 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5453
Poslední dražitel: 5937

Charvát František (1885 - ?)

Pohled na kladenské továrny
olej na papíře, 33 x 38 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2013  20:15:00
Číslo položky: 5446
Poslední dražitel: 6702

Venkovská chalupa
olej na překližce, 16 x 22 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  22:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE