« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 5415
Poslední dražitel: 6610

Špillar Karel (1871 - 1939)

Sedící dívčí akt
pastel na papíře, 53 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:50:00
Číslo položky: 5421
Poslední dražitel: 6614

Motiv z Chrudimska
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5418
Poslední dražitel: 5638

Schenk Jindřich (1892 - 1975)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:45:00
Číslo položky: 5308
Poslední dražitel: 6652

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Grácie II
reliéf, cín, zlato, 35, 5 x 34, 5 cm, signováno zezadu, rok 1994
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:35:00
Číslo položky: 5309
Poslední dražitel: 6652

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Grácie III
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:30:00
Číslo položky: 5159
Poslední dražitel: 4536

Velčovský Josef (* 1945)

Španělský motiv
olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:25:00
Číslo položky: 5413
Poslední dražitel: 6705

Malý Václav (1874 - 1935)

Lesní cesta
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5245
Poslední dražitel: 6420

Mako Sergej Alexandrow (1885 - 1953)

Lodě
olej na plátně, 73 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10