« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5254
Poslední dražitel: 6496

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Postavy
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  22:40:00
Číslo položky: 5447
Poslední dražitel: 5085

Bažina
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  22:10:00
Číslo položky: 5449
Poslední dražitel: 6371

Dětské hry
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  22:00:00
Číslo položky: 5443
Poslední dražitel: 6741

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Kleió
reliéf, olovo, cín, zlato, 44 x 44 cm, signováno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:50:00
Číslo položky: 5445
Poslední dražitel: 5077

Multrus Josef (1898 - 1957)

Snídaně
olej plátno na kartonu, 16, 5 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:35:00
Číslo položky: 5444
Poslední dražitel: 5157

Spřízněné duše
suchá jehla, 42 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:25:00
Číslo položky: 5434
Poslední dražitel: 5743

Škrabánek František (1901 - 1971)

Kvetoucí louka
olej na kartonu, 18 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 450 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:20:00
Číslo položky: 5438
Poslední dražitel: 6722

Odvážení obilí
olej plátno na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5439
Poslední dražitel: 6270

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Zátiší s rybami a pivem
olej na plátně, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5441
Poslední dražitel: 5654

Schenk Jindřich (1892 - 1975)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 92 x 74 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »