Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5439
Poslední dražitel: 6270

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Zátiší s rybami a pivem
olej na plátně, 17 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:20:00
Číslo položky: 5441
Poslední dražitel: 5654

Schenk Jindřich (1892 - 1975)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 92 x 74 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:10:00
Číslo položky: 5440
Poslední dražitel: 6134

Předjaří na Vysočině
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  21:00:00
Číslo položky: 5436
Poslední dražitel: 6398

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  20:45:00
Číslo položky: 5437
Poslední dražitel: 6165

Malý Jan (1898 - 1954)

Cestou ze slavnosti
olej na plátně, 46 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  20:40:00
Číslo položky: 5433
Poslední dražitel: 5068

Lhota Albín (1847–1889)

Na kraji lesa
olej na plátně, 15 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  20:25:00
Číslo položky: 5428
Poslední dražitel: 6302

olej na kartonu, 60 x 65 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  20:20:00
Číslo položky: 5430
Poslední dražitel: 6151

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Jaro na Chrudimce
olej plátno na sololitu, 88 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2013  20:05:00
Číslo položky: 5414
Poslední dražitel: 6709

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na plátně, 44 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  22:35:00
Číslo položky: 5425
Poslední dražitel: 5643

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

olej na kartonu, 39, 5 x 39, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  22:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do květnové aukce 2018