Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5486
Poslední dražitel: 6662

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Sedící dáma
olej na plátně, 100 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na 3 místech plátno protrženo, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:25:00
Číslo položky: 5487
Poslední dražitel: 6600

Dívka s košem brambor
olej na překližce, 32 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5470
Poslední dražitel: 6764

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 37, 5 x 45, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:10:00
Číslo položky: 5483
Poslední dražitel: 6443

Cestou na pole
olej na plátně, 51 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:05:00
Číslo položky: 5475
Poslední dražitel: 6753

Trh v Paříži
lept, 51 x 42 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno v kameni PD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:00:00
Číslo položky: 5479
Poslední dražitel: 5682

Rourálista
výška 31, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5474
Poslední dražitel: 6739

Zátiší s houbami
olej na překližce, 51 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:40:00
Číslo položky: 5477
Poslední dražitel: 6631

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5476
Poslední dražitel: 5903

Arnet Josef (1906 - ?)

Zima u potoka
olej na plátně, 62 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:25:00
Číslo položky: 5473
Poslední dražitel: 5225

Chalupa u řeky
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, překližka poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »