« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5497
Poslední dražitel: 6547

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kombinovaná technika na lepence, 45, 5 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1982, v roce 1995 zakoupeno v galerii Viva
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  20:15:00
Číslo položky: 5472
Poslední dražitel: 6652

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Květinářka
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 20 989 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  22:40:00
Číslo položky: 5496
Poslední dražitel: 6596

Istler Josef (1919 - 2000)

Modrá kompozice
olej na překližce, 37, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, v roce 1994 zakoupeno v galerii Viva
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  22:35:00
Číslo položky: 5482
Poslední dražitel: 6659

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Peruc
olej na kartonu, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  22:25:00
Číslo položky: 5490
Poslední dražitel: 5190

Pod rozkvetlým stromem
olej plátno na kartonu, 34 x 41, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  22:15:00
Číslo položky: 5495
Poslední dražitel: 6784

Liesler Josef (1912 - 2005)

Tam někde blízko Paříže
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  22:00:00
Číslo položky: 5488
Poslední dražitel: 6663

Pohled na Trosky
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:50:00
Číslo položky: 5494
Poslední dražitel: 6594

Země a slunce
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, v roce 1994 zakoupeno v galerii Viva
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5493
Poslední dražitel: 6749

Břízy v krajině
olej na kartonu, 49 x 57, 5 cm, rámováno, signováno PD, přípis "rok vál. 1914", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:45:00
Číslo položky: 5489
Poslední dražitel: 6610

Nesignováno

Napoleon
malba na skle, 18 x 16 cm, kovový rámeček, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2013  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE