Pražské střechy pod sněhem olej na plátně, 70 x 86 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní den u Libuně olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen