« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5416
Poslední dražitel: 6211

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pražské střechy pod sněhem
olej na plátně, 70 x 86 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 51 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  22:00:00
Číslo položky: 5423
Poslední dražitel: 6632

Hodina klavíru
olej na kartonu, 45, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5251
Poslední dražitel: 6619

V bukovém lese
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5424
Poslední dražitel: 6277

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 18, 5 x 28 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  21:35:00
Číslo položky: 5426
Poslední dražitel: 6618

Jihočeská krajina
olej plátno na kartonu, 60, 5 x 107 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5380
Poslední dražitel: 6685

Osada Smrček U Nedvědice
olej na plátně, 62, 5 x 90, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  21:30:00
Číslo položky: 5351
Poslední dražitel: 5602

Podzimní den u Libuně
olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  21:20:00
Číslo položky: 5410
Poslední dražitel: 6707

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5419
Poslední dražitel: 6526

Pohled na zasněžené Hradčany
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  21:15:00
Číslo položky: 5417
Poslední dražitel: 5637

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Dáma s paraplíčkem
olej na plátně, 60 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2013  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »