« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5511
Poslední dražitel: 6679

Kozák Václav (1889 - 1969)

Na Ovocném trhu
olej na kartonu, 64 x 71 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  21:35:00
Číslo položky: 5517
Poslední dražitel: 6467

Podzim u Chocně
olej na kartonu, 25 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5503
Poslední dražitel: 6600

Údolí prostřední Bečvy
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  21:25:00
Číslo položky: 5502
Poslední dražitel: 5699

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na kartonu, 56 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  21:05:00
Číslo položky: 5512
Poslední dražitel: 6363

Lang L.

Cukrářství
olej na plátně, 46, 5 x 37 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5510
Poslední dražitel: 5236

V podvečer
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  20:55:00
Číslo položky: 5507
Poslední dražitel: 6663

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

olej na plátně, 99 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  20:45:00
Číslo položky: 5500
Poslední dražitel: 6527

Istler Josef (1919 - 2000)

kombinovaná technika na papíře, 61 x 45 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  20:40:00
Číslo položky: 5504
Poslední dražitel: 6609

olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5499
Poslední dražitel: 6670

Nečitelně signováno

Ranní toaleta
olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE