V ateliéru u restaurátora akvarel na papíře, 14 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, v papíře průpichy od špendlíku, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Madame Jeanne Dědina olej na plátně, 65 x 46 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovská dívka olej na plátně, 40 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen