1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 5315
Poslední dražitel: 6567

Dědice u Vyškova
olej na plátně, 65, 5 x 100, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  22:30:00
Číslo položky: 5118
Poslední dražitel: 6464

Mlýnská struha
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  21:50:00
Číslo položky: 5320
Poslední dražitel: 5839

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 55 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba ve vynikající kondici (po vyčištění malby), signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  21:35:00
Číslo položky: 5310
Poslední dražitel: 6460

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Dopis v hodinách
olej na plátně, 90 x 50 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  21:00:00
Číslo položky: 5274
Poslední dražitel: 5045

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Práce na poli
olej na plátně, 14 x 41, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:50:00
Číslo položky: 5197
Poslední dražitel: 6511

Kytarista
výška 18, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:45:00
Číslo položky: 5035
Poslední dražitel: 6430

Čert - Je mi fajn
výška 16 cm, pálená hlína, glazováno, mírně poškozeno, signováno zespod Kutálek
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:40:00
Číslo položky: 5319
Poslední dražitel: 6539

Kozák Václav (1889 - 1969)

Týnský chrám
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:35:00
Číslo položky: 5318
Poslední dražitel: 6582

Molitor Otto (1889 - ?)

Koňský trh
kombinovaná technika tužka, akvarel na papíře, 32 x 48, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:30:00
Číslo položky: 5317
Poslední dražitel: 6226

Mýtská ulice (Hradec Králové)
olej na kartonu, 34 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2012  20:25:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE