Mlýnská struha olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Pražský hrad olej na plátně, 55 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba ve vynikající kondici (po vyčištění malby), signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen