Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 4330
Poslední dražitel: 5535

Donna Simonetta Vespucci
lept, suchá jehla, 52 x 36 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  22:05:00
Číslo položky: 4206
Poslední dražitel: 5434

Stroeminger Vilem (1845 - 1901)

Hrad Karlštejn
olej na plátně, 47 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  21:20:00
Číslo položky: 4331
Poslední dražitel: 5536

Portrét dámy
lept, suchá jehla, 30 x 27 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  21:15:00
Číslo položky: 4336
Poslední dražitel: 4097

olej na kartonu, 23, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  21:10:00
Číslo položky: 4335
Poslední dražitel: 5482

Havelský trh
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  21:05:00
Číslo položky: 4329
Poslední dražitel: 5516

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Alpská krajina
pastel na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  20:35:00
Číslo položky: 4326
Poslední dražitel: 5046

Sekáč
akvarel na papíře, 24, 5 x 14 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  20:20:00
Číslo položky: 4323
Poslední dražitel: 4842

Born Adolf

barevná litografie, 38 x 48 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  20:15:00
Číslo položky: 4325
Poslední dražitel: 4522

Jalóvec
pastel na papíře, 25 x 28 cm, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4322
Poslední dražitel: 5511

Alpská krajina
pastel na papíře, 33 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2011  20:05:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE