« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3991
Poslední dražitel: 5096

Chalupa v Českých Milovech
olej na plátně, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:35:00
Číslo položky: 3988
Poslední dražitel: 3832

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na Hradčany
tempera na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:20:00
Číslo položky: 3987
Poslední dražitel: 4699

Srpnové poledne
dřevoryt, 51 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:10:00
Číslo položky: 3986
Poslední dražitel: 4495

Paganini II
suchá jehla, 27, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:05:00
Číslo položky: 3985
Poslední dražitel: 3829

Polom
olej plátno na kartonu, 22 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, přiložen nákupní doklad z roku 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:00:00
Číslo položky: 3575
Poslední dražitel: 4054

Hudeček František (1909 - 1990)

Divadelní herci
kombinovaná technika, akvarel, tužka na papíře, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  22:10:00
Číslo položky: 3984
Poslední dražitel: 3828

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 56, 5 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:45:00
Číslo položky: 3983
Poslední dražitel: 4960

Wierer Alois (1878 - 1945)

V interiéru
olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:40:00
Číslo položky: 3980
Poslední dražitel: 4958

Wierer Alois (1878 - 1945)

Galantní scéna
olej na plátně, 80 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:25:00
Číslo položky: 3941
Poslední dražitel: 4674

Letní krajina s řekou
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »