Podzimní růže olej na plátně, 56 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu
Lokomotiva olej na kartonu, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Polní cesta u Novosedel olej na plátně, 81, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen