« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3918
Poslední dražitel: 4985

Nečitelně signováno

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:40:00
Číslo položky: 3916
Poslední dražitel: 5046

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Sběr brambor
olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:35:00
Číslo položky: 3914
Poslední dražitel: 5038

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 51 x 38 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:20:00
Číslo položky: 3912
Poslední dražitel: 4673

olej na kartonu, 24 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:10:00
Číslo položky: 3911
Poslední dražitel: 3943

olej na kartonu, 24, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:05:00
Číslo položky: 3910
Poslední dražitel: 5032

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Mlýnský náhon v Uhříněvsi
akvarel na papíře, 40 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD? datováno 1919
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:00:00
Číslo položky: 3908
Poslední dražitel: 5041

Léto na venkově
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:50:00
Číslo položky: 3906
Poslední dražitel: 4635

Lokomotivy
olej na kartonu, 58, 5 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:45:00
Číslo položky: 3905
Poslední dražitel: 5028

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Zima na Vysočině
olej na sololitu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:35:00
Číslo položky: 3904
Poslední dražitel: 4692

Výhled z Vysoké (Horní Bečva)
olej na plátně, 64 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »