« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3947
Poslední dražitel: 4729

Langer Karel (1878 - 1947)

kombinovaná technika na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno zezadu, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  21:50:00
Číslo položky: 3891
Poslední dražitel: 4435

Karel Hynek Mácha
litografie, 61 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír zvlněn, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  21:35:00
Číslo položky: 3889
Poslední dražitel: 5032

olej plátno na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3949
Poslední dražitel: 4831

olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  21:15:00
Číslo položky: 3950
Poslední dražitel: 4832

olej na plátně, 41 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3945
Poslední dražitel: 5072

olej na kartonu, 19 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:50:00
Číslo položky: 3888
Poslední dražitel: 4010

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Na Vltavě u Moráně
olej plátno na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:45:00
Číslo položky: 3943
Poslední dražitel: 5060

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 76 x 95 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:30:00
Číslo položky: 3940
Poslední dražitel: 4824

Červnová nálada
Vyvolávací cena: 59 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:25:00
Číslo položky: 3938
Poslední dražitel: 5070

Krajina s chalupami
olej na plátně, 68 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »