« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3967
Poslední dražitel: 5075

Svoboda Josef (1901 - ?)

Mostar
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  21:35:00
Číslo položky: 3964
Poslední dražitel: 5087

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Hrající si děti
akvarel, běloba na papíře, 35 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  21:25:00
Číslo položky: 3861
Poslední dražitel: 5037

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Sedící dívka v trávě
olej plátno na kartonu, 66 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  21:00:00
Číslo položky: 3960
Poslední dražitel: 4238

Bachrach - Barée Emmanuel (1863 - 1943)

Na trhu
olej na kartonu, 20 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  20:40:00
Číslo položky: 3959
Poslední dražitel: 4501

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Krajina u Simiane
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  20:35:00
Číslo položky: 3848
Poslední dražitel: 4851

olej plátno na kartonu, 22 x 30, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  20:15:00
Číslo položky: 3955
Poslední dražitel: 3804

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

kvaš na kartonu, 35 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  20:05:00
Číslo položky: 3890
Poslední dražitel: 3922

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Zámek Loděnice u Berouna
olej na kartonu, 36 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  20:00:00
Číslo položky: 3954
Poslední dražitel: 4654

Oranica
olej na plátně, 54 x 72 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1984, přiložen původní nákupní doklad z renomované aukční síně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  22:05:00
Číslo položky: 3953
Poslední dražitel: 5060

olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  22:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »