Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3979
Poslední dražitel: 4751

Kozák Václav (1889 - 1969)

Podzimní den ve Stromovce
olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:15:00
Číslo položky: 3784
Poslední dražitel: 4991

Podzim pod Brdy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  21:05:00
Číslo položky: 3817
Poslední dražitel: 4611

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Podzimní růže
olej na plátně, 56 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:45:00
Číslo položky: 3976
Poslední dražitel: 4690

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Horská dědina
barevný dřevoryt, 40 x 53 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930 spolu s věnováním
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:40:00
Číslo položky: 3973
Poslední dražitel: 5099

Famíra Emanuel (1900 - 1970)

Libeňské činžáky
olej na plátně, 51 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:30:00
Číslo položky: 3971
Poslední dražitel: 4820

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

olej na kartonu, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:15:00
Číslo položky: 3816
Poslední dražitel: 5003

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:10:00
Číslo položky: 3969
Poslední dražitel: 4685

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Kostel
barevný dřevoryt, 47 x 40 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2010  20:00:00
Číslo položky: 3966
Poslední dražitel: 4682

Zafaurek Gustav (1841 - 1908)

Na trhu
olej na dřevě, 23, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  21:50:00
Číslo položky: 3809
Poslední dražitel: 4838

Polní cesta u Novosedel
olej na plátně, 81, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2010  21:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE