Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3937
Poslední dražitel: 5053

olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2010  20:00:00
Číslo položky: 3935
Poslední dražitel: 5060

olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1910, raná práce autora pod vlivem svého učitele Al. Kalvody
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:45:00
Číslo položky: 3827
Poslední dražitel: 4996

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Čekanky na silnici
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem W. M. LD, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:40:00
Číslo položky: 3934
Poslední dražitel: 4882

Před jarem
olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, okolo roku 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3821
Poslední dražitel: 4600

Nerudova ulice v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:35:00
Číslo položky: 3933
Poslední dražitel: 5065

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Zátiší se sklenkou
olej na kartonu, 44 x 62 cm, nerámováno, volně loženo, karton po okrajích mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:25:00
Číslo položky: 3868
Poslední dražitel: 4197

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Noční pohled na Prahu
olej na plátně, 95 x 132 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:20:00
Číslo položky: 3932
Poslední dražitel: 5048

olej plátno na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:15:00
Číslo položky: 3829
Poslední dražitel: 4428

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na kartonu, 34 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:10:00
Číslo položky: 3930
Poslední dražitel: 4443

Podzim v Chocni
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE