« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3858
Poslední dražitel: 4617

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Nerudova ulice
olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:50:00
Číslo položky: 3929
Poslední dražitel: 4388

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Zátiší s humrem a sklenicí
olej na plátně, 20, 5 x 44 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:35:00
Číslo položky: 3927
Poslední dražitel: 4993

Ráno nad Kněhyní (Prostřední Bečva)
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:25:00
Číslo položky: 3928
Poslední dražitel: 4651

Rybář
olej na překližce, 27, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3926
Poslední dražitel: 5043

olej plátno na kartonu, 32 x 37 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:15:00
Číslo položky: 3924
Poslední dražitel: 4444

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie, 48 x 33 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, zkušební výtisk autora, signováno LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:05:00
Číslo položky: 3923
Poslední dražitel: 5041

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Krajina s močálem
olej na překližce, 45 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2010  20:00:00
Číslo položky: 3922
Poslední dražitel: 5041

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  22:05:00
Číslo položky: 3921
Poslední dražitel: 4101

Lesní potok
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:55:00
Číslo položky: 3919
Poslední dražitel: 5044

Musil Leopold (1920 - 1997)

Slunečnice u vsi
olej na kartonu, 40 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  21:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE