« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 3903
Poslední dražitel: 5027

Šrůtek Václav Alois (1912 - 2006)

České Středohoří s Litoměřicemi
olej na plátně, 70 x 141 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:25:00
Číslo položky: 3901
Poslední dražitel: 4631

Bažanti
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2010  20:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9