« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3585
Poslední dražitel: 3987

Tužínský Alois (1907 - ?)

Na břehu
olej na kartonu, 36 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:55:00
Číslo položky: 3674
Poslední dražitel: 4516

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Malchor z údolí Jestřábího
olej na kartonu, 73 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3670
Poslední dražitel: 4454

Duha
litografie, 22 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 70 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:45:00
Číslo položky: 3673
Poslední dražitel: 4514

Krajina s chalupou
olej na plátně, 99 x 114 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:40:00
Číslo položky: 3671
Poslední dražitel: 4455

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

pastel na kartonu, 56 x 82 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 80 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:35:00
Číslo položky: 3668
Poslední dražitel: 4544

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

tužka na papíře, běloba, 22 x 14 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:05:00
Číslo položky: 3667
Poslední dražitel: 3583

Chalupa
olej na kartonu, 34 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:00:00
Číslo položky: 3665
Poslední dražitel: 4541

Sedící dívčí akt
tužka na papíře, běloba, 22, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem M. P. PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  20:50:00
Číslo položky: 3662
Poslední dražitel: 4460

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 50, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  20:35:00
Číslo položky: 3661
Poslední dražitel: 3855

Praha
olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »