Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3763
Poslední dražitel: 4749

Potok v zimě
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  22:00:00
Číslo položky: 3764
Poslední dražitel: 4526

Pohled na Okoř
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3762
Poslední dražitel: 4524

Zátiší s hřibem
olej na plátně, 22, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:50:00
Číslo položky: 3759
Poslední dražitel: 4522

kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:35:00
Číslo položky: 3758
Poslední dražitel: 4677

Předjaří na Vožicku
olej na kartonu, 35, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno zezadu 1952
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:30:00
Číslo položky: 3756
Poslední dražitel: 4311

Zasněžený les
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950, zezadu ověření o pravosti od autora
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:25:00
Číslo položky: 3750
Poslední dražitel: 4871

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Vltava
akvarel na papíře, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:15:00
Číslo položky: 3744
Poslední dražitel: 3357

Trolejbus
pastel na papíře, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:10:00
Číslo položky: 3753
Poslední dražitel: 4756

olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3751
Poslední dražitel: 4465

Nečitelně signováno

Zátiší s ovocem a kyticí
olej na plátně, 98 x 68, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, dílo podle holandských mistrů, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do květnové aukce 2018