Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3761
Poslední dražitel: 4762

Podzimní nálada v bukovém lese
kombinovaná technika, kvaš, tempera na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  22:05:00
Číslo položky: 3763
Poslední dražitel: 4749

Potok v zimě
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  22:00:00
Číslo položky: 3764
Poslední dražitel: 4526

Pohled na Okoř
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3762
Poslední dražitel: 4524

Zátiší s hřibem
olej na plátně, 22, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:50:00
Číslo položky: 3759
Poslední dražitel: 4522

kombinovaná technika, olej, tempera na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:35:00
Číslo položky: 3758
Poslední dražitel: 4677

Předjaří na Vožicku
olej na kartonu, 35, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno zezadu 1952
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:30:00
Číslo položky: 3756
Poslední dražitel: 4311

Zasněžený les
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950, zezadu ověření o pravosti od autora
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:25:00
Číslo položky: 3750
Poslední dražitel: 4871

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Vltava
akvarel na papíře, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:15:00
Číslo položky: 3754
Poslední dražitel: 4610

Hold básníkovi
litografie, 18, 5 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3744
Poslední dražitel: 3357

Trolejbus
pastel na papíře, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE