Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3799
Poslední dražitel: 4851

Řeka Turec
olej lepenka na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:45:00
Číslo položky: 3798
Poslední dražitel: 4549

Partie s Melechovem
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:40:00
Číslo položky: 3797
Poslední dražitel: 4639

Nesignováno

Adam a Eva
grafika, 49 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:35:00
Číslo položky: 3795
Poslední dražitel: 4638

Nesignováno

Adam a Eva
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:25:00
Číslo položky: 3793
Poslední dražitel: 4545

Lokomotivy
olej na plátně, 61, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:15:00
Číslo položky: 3791
Poslední dražitel: 4635

Nesignováno

Adam a Eva
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:05:00
Číslo položky: 3789
Poslední dražitel: 4634

Nesignováno

Adam a Eva
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  22:00:00
Číslo položky: 3783
Poslední dražitel: 4694

Zátiší z Hradčan
akvatinta, 30 x 30 cm, nerámováno, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  21:30:00
Číslo položky: 3780
Poslední dražitel: 4671

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Lokomotivy
olej na plátně, 71 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 105 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  21:20:00
Číslo položky: 3781
Poslední dražitel: 4758

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na plátně, 92 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE