Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3707
Poslední dražitel: 3967

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy
olej na kartonu, 58 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:05:00
Číslo položky: 3705
Poslední dražitel: 3472

Monogram

Antická scéna
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na 2 místech plátno protrženo, signováno nečitelným monogramem LD, 2. pol. 19. století, zezadu razítko z výstavy
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:55:00
Číslo položky: 3702
Poslední dražitel: 4570

kvaš na kartonu, 66 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu na kartonu namalována autorem studie lesa, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:35:00
Číslo položky: 3416
Poslední dražitel: 4493

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Dívka s vinnou révou
olej na plátně, 51, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3588
Poslední dražitel: 4362

Chaba Karel (1925 - 2009)

Topoly
olej plátno na kartonu, 44, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:30:00
Číslo položky: 3651
Poslední dražitel: 4382

Tetřívci v krajině
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:20:00
Číslo položky: 3696
Poslední dražitel: 4706

Letní krajina s chalupami
olej na kartonu, 34 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:50:00
Číslo položky: 3689
Poslední dražitel: 4768

Prosluněná pláž
akvatinta, lept na papíře, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 51/100, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:35:00
Číslo položky: 3615
Poslední dražitel: 4665

Zima na Českomoravské vysočině
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:25:00
Číslo položky: 3634
Poslední dražitel: 4442

Jelen
olej na plátně, 91 x 40, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do červnové aukce 2018