« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:25:00
Číslo položky: 3713
Poslední dražitel: 4475

Na pláži (Rujana)
olej na kartonu, 37 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1921, zezadu 6 razítek z výstav, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3712
Poslední dražitel: 4415

Nesignováno

olej na kartonu, 29 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:20:00
Číslo položky: 3711
Poslední dražitel: 4813

Nečitelně signováno

Stromy v zahradě
olej na kartonu, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, J. Honsa ?, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:15:00
Číslo položky: 3707
Poslední dražitel: 3967

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy
olej na kartonu, 58 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:05:00
Číslo položky: 3705
Poslední dražitel: 3472

Monogram

Antická scéna
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na 2 místech plátno protrženo, signováno nečitelným monogramem LD, 2. pol. 19. století, zezadu razítko z výstavy
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:55:00
Číslo položky: 3702
Poslední dražitel: 4570

kvaš na kartonu, 66 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu na kartonu namalována autorem studie lesa, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:35:00
Číslo položky: 3416
Poslední dražitel: 4493

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Dívka s vinnou révou
olej na plátně, 51, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3588
Poslední dražitel: 4362

Chaba Karel (1925 - 2009)

Topoly
olej plátno na kartonu, 44, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:30:00
Číslo položky: 3651
Poslední dražitel: 4382

Tetřívci v krajině
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »