« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 3658
Poslední dražitel: 4176

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  20:25:00
Číslo položky: 3660
Poslední dražitel: 4432

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Jarní nálada v Beskydech
olej na kartonu, 39, 5 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3657
Poslední dražitel: 4744

V parku
barevná litografie, 35 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1891
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10