Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3683
Poslední dražitel: 3931

Wiesner Adolf (1871 - 1942)

Chudoba
olej na plátně, 112 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:10:00
Číslo položky: 3636
Poslední dražitel: 4442

Jelen v říji
olej na plátně, 91 x 40, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3684
Poslední dražitel: 3746

Krajina s močálem
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:05:00
Číslo položky: 3687
Poslední dražitel: 4810

Benka Martin (1888 - 1971)

Liptovský sv. Mikuláš
olej na kartonu, 26 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, zezadu tužkou přípis autora
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  21:00:00
Číslo položky: 3686
Poslední dražitel: 4614

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Pivoňky
olej na překližce, 65 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  20:55:00
Číslo položky: 3675
Poslední dražitel: 4516

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Hájenka
olej na kartonu, 52, 5 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2010  20:05:00
Číslo položky: 3585
Poslední dražitel: 3987

Tužínský Alois (1907 - ?)

Na břehu
olej na kartonu, 36 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:55:00
Číslo položky: 3674
Poslední dražitel: 4516

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Malchor z údolí Jestřábího
olej na kartonu, 73 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3670
Poslední dražitel: 4454

Duha
litografie, 22 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 70 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:45:00
Číslo položky: 3673
Poslední dražitel: 4514

Krajina s chalupou
olej na plátně, 99 x 114 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2010  21:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do červnové aukce 2018