Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3736
Poslední dražitel: 4762

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Pohled na Trosky
akvarel na papíře, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  21:45:00
Číslo položky: 3737
Poslední dražitel: 3811

Podzimní den
olej na kartonu, 33, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3734
Poslední dražitel: 3513

Ulice
pastel na papíře, 37, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  21:30:00
Číslo položky: 3733
Poslední dražitel: 4536

Jičínské náměstí v zimě
akvarel na kartonu, 17 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  21:15:00
Číslo položky: 3732
Poslední dražitel: 4535

Jičínské náměstí
akvarel na kartonu, 17 x 21, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  20:50:00
Číslo položky: 3725
Poslední dražitel: 3627

Nesignováno

olej na překližce, 54, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  20:25:00
Číslo položky: 3721
Poslední dražitel: 4308

U Záblatského rybníka
olej na kartonu, 25, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  20:00:00
Číslo položky: 3720
Poslední dražitel: 4727

olej na lepence, 50 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  22:00:00
Číslo položky: 3716
Poslední dražitel: 3957

Nesignováno

Lesní tůň
olej na kartonu, 43 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:45:00
Číslo položky: 3714
Poslední dražitel: 4816

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE