9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3734
Poslední dražitel: 3513

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Ulice
pastel na papíře, 37, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  21:30:00
Číslo položky: 3725
Poslední dražitel: 3627

Nesignováno

olej na překližce, 54, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  20:25:00
Číslo položky: 3721
Poslední dražitel: 4308

U Záblatského rybníka
olej na kartonu, 25, 5 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  20:00:00
Číslo položky: 3720
Poslední dražitel: 4727

olej na lepence, 50 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  22:00:00
Číslo položky: 3716
Poslední dražitel: 3957

Nesignováno

Lesní tůň
olej na kartonu, 43 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:45:00
Číslo položky: 3714
Poslední dražitel: 4816

olej na kartonu, 28 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:30:00
Číslo položky: 3704
Poslední dražitel: 3765

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 340 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:25:00
Číslo položky: 3713
Poslední dražitel: 4475

Na pláži (Rujana)
olej na kartonu, 37 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1921, zezadu 6 razítek z výstav, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3712
Poslední dražitel: 4415

Nesignováno

olej na kartonu, 29 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:20:00
Číslo položky: 3711
Poslední dražitel: 4813

Nečitelně signováno

Stromy v zahradě
olej na kartonu, 29 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, J. Honsa ?, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2010  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »