Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3773
Poslední dražitel: 4881

Dívčí akt na pláži
tužka, pastel na papíře, 9, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  21:10:00
Číslo položky: 3778
Poslední dražitel: 4484

Liška s kořistí
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3775
Poslední dražitel: 4533

Moře
olej plátno na kartonu, 120 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:50:00
Číslo položky: 3774
Poslední dražitel: 4880

Malý Jan (1898 - 1954)

Slovácké děvče z Uherskobrodska
olej na kartonu, 51 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:45:00
Číslo položky: 3771
Poslední dražitel: 3520

Nesignováno

Portrét chlapce
olej na plátně, 61 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na levé straně podélně rozřízlé, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:30:00
Číslo položky: 3767
Poslední dražitel: 4618

Nesignováno

Před potopou
olej na plátně, 50 x 74 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 2. pol. 18. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 67 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:25:00
Číslo položky: 3770
Poslední dražitel: 4621

Foltýn František (1891 - 1976)

Věteřov
olej na plátně, 43 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, datováno 1946, vystaveno na posmrtné výstavě Františka Foltýna v Domě umění města Brna v roce 1977
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3769
Poslední dražitel: 4529

pastel na papíře, 44, 5 x 61, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:20:00
Číslo položky: 3766
Poslední dražitel: 3658

Malý Václav (1874 - 1935)

Mlýn u Pece pod Čerchovem
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:05:00
Číslo položky: 3765
Poslední dražitel: 4526

olej na kartonu, 50 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2010  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE