« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3753
Poslední dražitel: 4756

olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:10:00
Číslo položky: 3751
Poslední dražitel: 4465

Nečitelně signováno

Zátiší s ovocem a kyticí
olej na plátně, 98 x 68, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, dílo podle holandských mistrů, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  21:00:00
Číslo položky: 3743
Poslední dražitel: 4594

Horn Julius (1900 - ?)

Na trhu
olej na plátně, 38, 5 x 56 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  20:55:00
Číslo položky: 3748
Poslední dražitel: 4514

Monogram

Větrný mlýn
kvaš na kartonu, 21, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno nečitelným monogramem J. K. ? LD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  20:45:00
Číslo položky: 3746
Poslední dražitel: 4647

olej na kartonu, 49 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  20:40:00
Číslo položky: 3747
Poslední dražitel: 3644

U lesa
olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3745
Poslední dražitel: 4751

Cesta do lesa
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  20:30:00
Číslo položky: 3741
Poslední dražitel: 3355

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Malířské zátiší
akvarel na papíře, 54, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2010  20:00:00
Číslo položky: 3740
Poslední dražitel: 3639

Stromy u potoka
olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  22:00:00
Číslo položky: 3739
Poslední dražitel: 4746

olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2010  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE