1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 3629
Poslední dražitel: 4358

Mehl Jan (1912 - 1990)

Večerní pláž v Scheweningen
olej na plátně, 98 x 115 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  22:00:00
Číslo položky: 3812
Poslední dražitel: 4902

Drtikol František (1883 - 1961)

Stromy u řeky
olej na kartonu, 29 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:55:00
Číslo položky: 3802
Poslední dražitel: 4639

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na kartonu, 88 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:50:00
Číslo položky: 3811
Poslední dražitel: 4901

olej na překližce, 27 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:45:00
Číslo položky: 3810
Poslední dražitel: 4649

Diana na lovu
akvatinta, lept na papíře, 85 x 57 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD s věnováním, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:40:00
Číslo položky: 3808
Poslední dražitel: 4795

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 14 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, miniatura, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:30:00
Číslo položky: 3806
Poslední dražitel: 3686

Malý Václav (1874 - 1935)

Venkovský námět
olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zkrakelována, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  21:20:00
Číslo položky: 3801
Poslední dražitel: 3856

Krajina s chalupami
olej lepenka na kartonu, 28, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:55:00
Číslo položky: 3800
Poslední dražitel: 4790

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:50:00
Číslo položky: 3796
Poslední dražitel: 4639

Muzika František (1900 - 1974)

Torzo
akvarel, tužka na papíře, 35 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2010  20:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »