9 300 000 Kč

Číslo položky: 16241
Poslední dražitel: 15084

Stavění sněhuláka
Vyvolávací cena: 250 000 Kč
Dosažená cena: 1 560 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:40:00
Číslo položky: 16324
Poslední dražitel: 15885

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Jelen
olej na sololitu, 70 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16467
Poslední dražitel: 14684

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Dívka se slunečníkem
olej na kartonu, 50 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, dílo pochází z pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:35:00
Číslo položky: 16517
Poslední dražitel: 14992

Slavíček Jan (1900 - 1970)

olej na kartonu, 47 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16282
Poslední dražitel: 15766

Štenclová Ivana (* 1980)

Marginal
akryl-sprej na překližce, 62 x 42 cm, nerámováno, datováno 2021, přiložen autorský certifikát pravosti díla
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:30:00
Číslo položky: 16334
Poslední dražitel: 15569

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Chalupa za potokem
olej na plátně, 42 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně zvlněno, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16259
Poslední dražitel: 15151

Výhled na vesnici
olej na plátně, 42 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2023  22:25:00
Číslo položky: 16294
Poslední dražitel: 16366

Zátiší s mísou a ovocem
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16326
Poslední dražitel: 15107

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Liška na lovu
tempera na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16389
Poslední dražitel: 14204

olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč