9 300 000 Kč

Číslo položky: 16380
Poslední dražitel: 15921

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívka v klobouku
olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 32 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:10:00
Číslo položky: 16256
Poslední dražitel: 16539

Nesignováno

Dáma na procházce
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28, 5 x 22 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:05:00
Číslo položky: 16379
Poslední dražitel: 14161

Lhota Albín (1847–1889)

U řeky
olej na plátně, 50 x 82 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, záplata, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16392
Poslední dražitel: 15908

Soubor 12 grafických listů
volně loženy, původní obal, reprodukce vlastnoručně signovány autorem, rok 1992
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16417
Poslední dražitel: 14758

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Konvolut 2 ks ilustrací
kresby tuší na papíře, rozměry 15 x 18 cm a 13 x 11 cm, nerámovány, volně loženy, papír mírně poškozen, signovány, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16516
Poslední dražitel: 16689

Havlata Karel (1885 - 1957)

Zimní krajina s borovicemi
olej na plátně, 75 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16364
Poslední dražitel: 15491

Hýžová Jaroslava (1915 - 1992)

Z vesmíru
kombinovaná technika na papíře, 29 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2023  21:00:00
Číslo položky: 16381
Poslední dražitel: 16655

Kojan Jan (1886 - 1951)

Senoseč před bouří
olej na plátně, 75 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16460
Poslední dražitel: 15238

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Konvolut 4 ks obrazů
převážně grafické techniky, rámovány, zaskleny, signovány, rozměry ve výřezu pasparty: 46 x 35 cm, 22 x 50 cm, 50 x 35 cm, 30 x 20 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16462
Poslední dražitel: 15504

Nikl František (1935 - 2005)

olej na kartonu, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč