Venkovský motiv olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízy olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s houslemi kombinovaná technika na papíře, 44 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, přeložky na papíře, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vůz v lese olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Orání olej na kartonu, 16 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen