9 300 000 Kč

Číslo položky: 15511
Poslední dražitel: 14881

Pád No. 3
černobílá litografie, 61 x 45 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 2003, 74/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:35:00
Číslo položky: 15562
Poslední dražitel: 12480

Bím Tomáš (* 1946)

Konvolut 29 ks litografií a akvarelů
27 litografií + 2 akvarely, volně loženy, signovány, 2. pol. 20. století, rozměry od 6, 5 x 9 cm do 29 x 20 cm
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15603
Poslední dražitel: 15290

Troup Miroslav (1917 - 1993)

Konvolut 8 ks obrazů
8 ks obrazů - kombinované techniky na kartonu, signovány, 7 ks rámováno, 1 ks volně ložený, 2. pol. 20. století, rozměry od 32 x 23 cm do 61 x 49 cm
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15662
Poslední dražitel: 13421

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 85 x 64 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoilováno, nesignováno, 1. pol. 18. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15518
Poslední dražitel: 14578

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Akty
malba na tvrzeném polystyrenu, 67 x 134 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:30:00
Číslo položky: 15560
Poslední dražitel: 15261

Berber Mersad (1940 - 2012)

Dívka s mandolínou
kombinovaná technika na kartonu, 68 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno UD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15590
Poslední dražitel: 14705

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Špičák II.
olej na plátně, 34 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15539
Poslední dražitel: 15012

U Poděbrad
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:25:00
Číslo položky: 15575
Poslední dražitel: 12103

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Čtenářka
pastel na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15779
Poslední dražitel: 14760

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Potifars Weib
olej na kartonu, 65 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč