9 300 000 Kč

Číslo položky: 15620
Poslední dražitel: 15751

Vrbová - Kotrbová Vilma (1905 - 1993)

Děvčátko s panenkou
olej na plátně, 63 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:20:00
Číslo položky: 15573
Poslední dražitel: 13183

Schönian Alfred (1856 - 1936)

olej na dřevě, 12 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:15:00
Číslo položky: 15582
Poslední dražitel: 12842

Dívka
kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 10 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15640
Poslední dražitel: 14664

Beneš Karel (1881 - 1941)

Došková chalupa
olej na kartonu, 34 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15720
Poslední dražitel: 14978

Čermáková Alena (1926 - 2000)

Kytka šípkových růží
olej na kartonu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15523
Poslední dražitel: 13562

Motiv z Jižních Čech
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:10:00
Číslo položky: 15525
Poslední dražitel: 14891

Konvolut 4 ks grafických listů
4 x suchá jehla, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou, 1. pol. 20. století, rozměry ve výřezu: 26 x 31, 5 cm, 23 x 32, 5 cm, 16 x 11 cm, 11, 5 x 7 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15719
Poslední dražitel: 14557

Emler František (1912 - 1992)

olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15686
Poslední dražitel: 13438

Nečitelně signováno

kombinovaná technika na papíře, 43 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:05:00
Číslo položky: 15498
Poslední dražitel: 14564

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Blíženci
olej na kartonu, 80 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 2008, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2022  21:00:00