Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 15794
Poslední dražitel: 16016

Jirků Boris (* 1955)

Zátiší se svícnem
akryl na sololitu, 60 x 60 cm, rámováno, rám a malba velmi mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:45:00
Číslo položky: 15744
Poslední dražitel: 15981

Paderlík Arnošt (1919 - 1999)

Zátiší s melounem
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:40:00
Číslo položky: 15773
Poslední dražitel: 13498

Březnický park - Velký formát
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15683
Poslední dražitel: 14778

Akt v přírodě - Velký formát
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:35:00
Číslo položky: 15526
Poslední dražitel: 14892

Filla Emil (1882 - 1953)

Radonice
kombinovaná technika na papíře, 24 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:30:00
Číslo položky: 15692
Poslední dražitel: 14785

Hospodská scéna
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15759
Poslední dražitel: 15043

Kaplička v lese
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15784
Poslední dražitel: 14764

Nesignováno

Vodník
kombinovaná technika na plátně, 42, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15616
Poslední dražitel: 15892

Benátky
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v horní části mírně požkozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:25:00
Číslo položky: 15642
Poslední dražitel: 15085

Zimní motiv
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do JARNÍ AUKCE.