9 300 000 Kč

Číslo položky: 15649
Poslední dražitel: 12359

Šerých Jaroslav (1928 - 2014)

In camera caritatis III.
olej na plátně, 66 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 60 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:10:00
Číslo položky: 15660
Poslední dražitel: 13420

Nesignováno

Alpská krajina
olej na plátně, 33 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15760
Poslední dražitel: 14073

Pohled do údolí ze Skalíkové louky
olej na kartonu, 29 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15619
Poslední dražitel: 15893

Zima ve Stříbrné Skalici
olej na sololitu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:05:00
Číslo položky: 15672
Poslední dražitel: 13641

Odpoledne u vody - Velký formát
olej na plátně, 108 x 135 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15507
Poslední dražitel: 14878

Parabola No. 2
černobílá litografie, 76 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno tužkou PD, datováno 2000, 49/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  22:00:00
Číslo položky: 15545
Poslední dražitel: 15842

Jiroudek František (1914 - 1991)

Jabloň v květu
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15664
Poslední dražitel: 15224

Simonetta, modelka Botticelliho
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 49 x 33 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15755
Poslední dražitel: 15688

Monogram J. U.

Portrét dívky v kroji
olej na kartonu, 41 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15555
Poslední dražitel: 15955

Čech Ringo František (* 1943)

Komunistická kultura
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:55:00