Léto na Vysočině tempera + kombinovaná technika na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Koňský povoz olej na kartonu, 26, 5 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Madona s dítětem olej na kartonu, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na břehu řeky olej na plátně, 40 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno vpravo dole mírně protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka v kroji olej na kartonu, 49 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen