9 300 000 Kč

Číslo položky: 15618
Poslední dražitel: 15546

Motiv z Vožicka
olej na kartonu, 26, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:55:00
Číslo položky: 15695
Poslední dražitel: 15377

Ilustrace k povídkám pro časopis Vlaštovička
tuš - běloba na papíře, 18 x 14 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, 1. pol. 20. století, kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15775
Poslední dražitel: 15178

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy poškrábána, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15550
Poslední dražitel: 15960

Černovická Luisa (1903 - 2008)

Z českých luhů
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:50:00
Číslo položky: 15661
Poslední dražitel: 15895

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

olej na kartonu, 18, 5 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15500
Poslední dražitel: 14566

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Neznámé kultury (Tanečnice)
olej na kartonu, 75 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:45:00
Číslo položky: 15586
Poslední dražitel: 15115

Úsvit
olej na kartonu, 95 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, v roce 2020 vystaveno na Pražském hradě
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15689
Poslední dražitel: 13439

Hudeček Antonín + Hudeček Jiří

Konvolut 3 ks obrazů
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15531
Poslední dražitel: 14587

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Dcera umělcova
olej na dřevě, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  20:40:00
Číslo položky: 15533
Poslední dražitel: 13605

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Luční kvítí
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč