Kde domov můj? perokresba na papíře, 11, 5 x 7 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, 2 skvrny v horní části, signováno UD, datováno 1907
Vítkovické železárny olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima olej na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Loď kombinovaná technika na kartonu, 25, 5 x 52 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venuše v kosmu kombinovaná technika na papíře, 20 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen