Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11992
Poslední dražitel: 12255

Nečitelně signováno (Viktor Oliva)

Muzikanti před kostelem
olej na dřevě, 41 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2018  20:00:00
Číslo položky: 11940
Poslední dražitel: 12738

Špejchárek v Číšťovicích u Heřmaniček
olej plátno na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  22:20:00
Číslo položky: 11989
Poslední dražitel: 11216

Krajina s rozkvetlými stromy
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11982
Poslední dražitel: 12815

Junek Václav (1913 - 1976)

Přístav
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  22:15:00
Číslo položky: 11942
Poslední dražitel: 11653

Čtyřlístek
olej na plátně na kartonu, 18 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 6 800 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  22:10:00
Číslo položky: 11968
Poslední dražitel: 11201

Kaufmann Adolf (1848 - 1916)

Les
olej na plátně, 67 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11974
Poslední dražitel: 12242

Nečitelně signováno (Carlo Waston?)

Břízy
olej na kartonu, 54 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11943
Poslední dražitel: 11447

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Horská dráha
olej na sololitu, 21 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11920
Poslední dražitel: 11348

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Pod lesem I.
olej na dřevě, 18 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11934
Poslední dražitel: 12051

Marchand des ferrailles
barevný lept, 30 x 40 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, přeložky, signováno DU, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:20:00