9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11915
Poslední dražitel: 12201

Nečitelně signováno

Poutníci
olej plátno na dřevě, 92 x 71 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1838
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11881
Poslední dražitel: 12300

Jihočeský rybník
olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levém dolním rohu plátno protrženo cca 4 cm, datováno 1939
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11886

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 49 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11604

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11879
Poslední dražitel: 12353

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 68 x 58,5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11900

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Aktuální cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  22:00:00
Číslo položky: 11923

Kars Jiří (1880 - 1945)

Akt
čevená rudka na papíře, 49 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11922

Chadima Jiří (* 1923)

Pražský most
olej na sololitu, 21 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1977
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11925

Koblasa Jan (1932 - 2017)

Kompozice I.
pastel na papíře, VP 58 x 46 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11929
Poslední dražitel: 9300

Říha František (1910-1986)

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »