Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11934
Poslední dražitel: 12051

Marchand des ferrailles
barevný lept, 30 x 40 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, přeložky, signováno DU, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11957
Poslední dražitel: 12229

Nečitelně signováno (Daubigny?)

Francouzská krajina v podvečer
olej na dřevě, 22, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11991
Poslední dražitel: 11719

Monogram J.U.

Oráč na poli
tužka na papíře, 18, 5 x 24 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2018  20:15:00
Číslo položky: 11919
Poslední dražitel: 12778

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Povětří
olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:50:00
Číslo položky: 11939
Poslední dražitel: 12218

Srnky
olej na kartonu, 64 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:15:00
Číslo položky: 11917
Poslední dražitel: 10735

Vězeň z Cochabamby - Návrat Orozky
tuš na papíře, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  22:05:00
Číslo položky: 11914
Poslední dražitel: 11377

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Postavy
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 11912
Poslední dražitel: 12774

olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11932
Poslední dražitel: 12047

Marchands des primeurs
barevný lept, 30 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11936
Poslední dražitel: 12214

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Koupání
olej na plátně, 51 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2018  21:35:00