Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 11846
Poslední dražitel: 12153

Na kraji lesa
olej plátno na kartonu, 47 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11842
Poslední dražitel: 10040

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11829
Poslední dražitel: 12141

Ležící akt
olej na kartonu, 47 x 72 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno s přípisem Paris PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11833
Poslední dražitel: 11758

Tání na Českomoravské Vysočině
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11832
Poslední dražitel: 12143

kombinovaná technika na kartonu, 12 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11