Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 11855
Poslední dražitel: 10694

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Poslední rozloučení
olej na kartonu, 48 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:40:00
Číslo položky: 11907
Poslední dražitel: 12578

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

Na procházce
olej na kartonu, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11906
Poslední dražitel: 11371

olej na kartonu, 45 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:35:00
Číslo položky: 11901
Poslední dražitel: 11156

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:30:00
Číslo položky: 11863
Poslední dražitel: 12165

Horký

Plavský klášter
olej na plátně, 48, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:25:00
Číslo položky: 11905
Poslední dražitel: 11370

Dívky s šohajem
akvarel na papíře, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11860
Poslední dražitel: 10211

Herbst Jaroslav (1887 - 1971)

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:20:00
Číslo položky: 11865
Poslední dražitel: 10695

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 33 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:05:00
Číslo položky: 11866
Poslední dražitel: 12546

Vraný L.

Podzim v Posázaví
olej na plátně, 32 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2018  20:00:00
Číslo položky: 11882
Poslední dražitel: 11283

Na kraji lesa
olej na plátně, 100 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.9.2018  22:20:00