Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 11889
Poslední dražitel: 10714

Radimský Václav (1867 - 1946)

Močál s divokými kachnami
olej na kartonu, 58 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno s přípisem "věnováno loveckému klubu" PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  22:20:00
Číslo položky: 11983
Poslední dražitel: 10780

Po koupeli
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  22:05:00
Číslo položky: 11890
Poslední dražitel: 12197

Baletka
olej na plátně, 95, 5 x 63, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 399 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:55:00
Číslo položky: 12006
Poslední dražitel: 12265

Nečitelně signováno

Holandský motiv
olej na plátně, 69 x 106 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11956
Poslední dražitel: 12747

Dolní Kněžice
olej na kartonu, 41 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:50:00
Číslo položky: 11941
Poslední dražitel: 10963

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Zámecký park
olej na plátně, 39 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:45:00
Číslo položky: 11918
Poslední dražitel: 12362

Vězeň z Cochabamby - Domek na prodej
tuš na papíře, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11921
Poslední dražitel: 11455

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Pod lesom II.
olej na dřevě, 18 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11933
Poslední dražitel: 12585

Quai des grands - Augustins v Paříži
barevný lept, VP 33, 5 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno DU, datováno 1910
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 12004
Poslední dražitel: 12472

Bergmann Max (1884 - 1955)

Napájející se skot
olej na plátně, 76 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2018  21:25:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »