9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11829
Poslední dražitel: 12263

Ležící akt
olej na kartonu, 47 x 72 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno s přípisem Paris PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:00:00
Číslo položky: 11832
Poslední dražitel: 10378

kombinovaná technika na kartonu, 12 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:05:00
Číslo položky: 11833
Poslední dražitel: 12413

Tání na Českomoravské Vysočině
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:10:00
Číslo položky: 11842
Poslední dražitel: 10040

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:15:00
Číslo položky: 11843
Poslední dražitel: 12327

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:20:00
Číslo položky: 11846
Poslední dražitel: 12423

Na kraji lesa
olej plátno na kartonu, 47 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:25:00
Číslo položky: 11837
Poslední dražitel: 11760

Zimní soumrak
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:30:00
Číslo položky: 11856
Poslední dražitel: 12428

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 32 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:35:00
Číslo položky: 11867
Poslední dražitel: 12164

Předvečerní nálada
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:40:00
Číslo položky: 11847
Poslední dražitel: 12154

Monogram A.K.

Cestou kočárem
olej na plátně, 43 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 600 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.9.2018  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 »