« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1935
Poslední dražitel: 2221

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Dopravní značka
36 x 48 cm, kombinovaná technika, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:50:00
Číslo položky: 1936
Poslední dražitel: 2414

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Silnice
27 x 23, 5 cm, kombinovaná technika, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:45:00
Číslo položky: 1940
Poslední dražitel: 2375

Škrabánek František (1901 - 1971)

Zasněžená kaplička
26 x 33 cm, olej na kartonu, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:35:00
Číslo položky: 1946
Poslední dražitel: 2342

Lerch Miroslav (1921 - ?)

Postavy
86 x 63 cm, olej na plátně, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:15:00
Číslo položky: 1947
Poslední dražitel: 2381

Nesignováno (F. Škrabánek ?)

24 x 31, 5 cm, olej na kartonu, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno (Škrabánek ?)
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  20:10:00
Číslo položky: 1970
Poslední dražitel: 2174

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Portrét muže
olej na kartonu, 23, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  21:40:00
Číslo položky: 1974
Poslední dražitel: 2370

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Samota u rybníka, Jižní Čechy
olej na kartonu, 32 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  21:25:00
Číslo položky: 1975
Poslední dražitel: 2414

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Ve žních
olej na kartonu, 32 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  21:20:00
Číslo položky: 1983
Poslední dražitel: 2429

Pergler František

Říční kameny
olej na kartonu, 41 x 51 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  21:10:00
Číslo položky: 1988
Poslední dražitel: 1944

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Jičínské náměstí
olej na kartonu, 47, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »