Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4
Číslo položky: 1875
Poslední dražitel: 2373

Ženíšek František (1849 - 1916)

olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 23 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:45:00
Číslo položky: 1905
Poslední dražitel: 2371

kolorovaný dřevoryt na papíře, 16 x 11 cm, nerámováno, signováno PD tužkou, datováno 1937
Vyvolávací cena: 8 400 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1933
Poslední dražitel: 2404

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Cabanon
27 x 23, 5 cm, tužka na papíře, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1959, papír poškozen, studie, zezadu osobní dopis autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:00:00
Číslo položky: 1993
Poslední dražitel: 2045

Prometheus - 2. obr. Parnas
kombinovaná technika tužky a pastelky, 13 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, návrh na divadelní oponu, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:25:00
Číslo položky: 1992
Poslední dražitel: 2410

Prometheus - 3. obr. Řecká krajina
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:00:00

« 1 2 3 4