Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 2032
Poslední dražitel: 2161

Balvany u řeky
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:35:00
Číslo položky: 1715
Poslední dražitel: 2048

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Oheb
olej plátno na kartonu, 43 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:25:00
Číslo položky: 1686
Poslední dražitel: 2175

Lander Richard (1904 - 1980)

Karneval
akvarel na papíře, 20 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1946, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:20:00
Číslo položky: 2010
Poslední dražitel: 2468

Nečitelně signováno

Bitva
olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:15:00
Číslo položky: 2007
Poslední dražitel: 1917

Vojáček František (1893 - 1942)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 47, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:00:00
Číslo položky: 2006
Poslední dražitel: 1863

Korsika
tempera na papíře, 51 x 70 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  22:00:00
Číslo položky: 2005
Poslední dražitel: 1862

Korsika
tempera na papíře, 50 x 64, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:55:00
Číslo položky: 985
Poslední dražitel: 1770

Neznámý autor

Zámek u moře
olej na plátně, 41 x 32 , 5 cm, přelom 19. - 20. stol.
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:40:00
Číslo položky: 1001
Poslední dražitel: 1929

Emler František (1912 - 1992)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 50 x 35 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:35:00
Číslo položky: 1221
Poslední dražitel: 2060

Novák Karel

Lesní říčka
olej na kartonu, 37 x 44, 5 cm, signováno PD, rámováno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:15:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE