« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 952
Poslední dražitel: 1435

Monogramista

Věže
olej na plátně fixované na kartonu, 34, 5 x 45, 5 cm, signováno monogramem K. LD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:00:00
Číslo položky: 1383
Poslední dražitel: 1575

Neznámý autor

Bača
olej na kartonu, 40, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  20:55:00
Číslo položky: 1687
Poslední dražitel: 2144

Lander Richard (1904 - 1980)

Domy
akvarel na papíře, 50 x 66 cm, rámováno, zaskleno, datováno 1946, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  20:45:00
Číslo položky: 1460
Poslední dražitel: 2184

Nesignováno

Lesní cesta
olej na kartonu, 35 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  20:30:00
Číslo položky: 1461
Poslední dražitel: 2133

Nečitelně signováno (Ullmann?)

Lochovice
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, obraz špatně zasazen do rámu, signováno nečitelně LD (Ullmann?), 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  20:25:00
Číslo položky: 1691
Poslední dražitel: 1727

Lander Richard (1904 - 1980)

Volby
akvarel na papíře, 33 x 42 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, datováno 1946, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  22:00:00
Číslo položky: 986
Poslední dražitel: 1393

Dědina Jan (1870 - 1955)

akvarel - tužka, 32, 5 x 49, 5 cm, signováno LD, datováno 1924, zaskleno, žák F. Ženíška a Pirnera
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:15:00
Číslo položky: 1254
Poslední dražitel: 1788

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na plátně, 54 x 42 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:10:00
Číslo položky: 1677
Poslední dražitel: 2293

Benda Jan (1897 - 1967)

Kubistické zátiší
kvaš na papíře, 24 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 900 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1688
Poslední dražitel: 2069

Lander Richard (1904 - 1980)

akvarel na papíře, 50 x 65, 5 cm, rámováno, zaskleno, datováno 1946, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  22:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »