Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 1698
Poslední dražitel: 2268

Nesignováno (Štolovský?)

Okoř
olej plátno na kartonu, 41, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, Štolovský?
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:50:00
Číslo položky: 1784
Poslední dražitel: 2254

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, fixováno na lepenku 22 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, vymytá lazura, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:40:00
Číslo položky: 1791
Poslední dražitel: 2314

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 20, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno nečitelně PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:35:00
Číslo položky: 1800
Poslední dražitel: 2362

Ateliérové zátiší
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1909, zepředu štítek autora
Vyvolávací cena: 15 900 Kč
Dosažená cena: 17 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:15:00
Číslo položky: 1795
Poslední dražitel: 2357

Nesignováno

olej na lepence, 44, 5 x 34, 5 cm, nerámováno, malba silně poškozena
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1813
Poslední dražitel: 2006

Nesignováno

Zátiší s hodinami
olej na měděném plechu, 32 x 24 cm, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:55:00
Číslo položky: 1875
Poslední dražitel: 2373

Ženíšek František (1849 - 1916)

olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH
Vyvolávací cena: 16 900 Kč
Dosažená cena: 23 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:45:00
Číslo položky: 1903
Poslední dražitel: 1846

Radimský Václav (1867 - 1946)

Lyžaři
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:05:00
Číslo položky: 1905
Poslední dražitel: 2371

kolorovaný dřevoryt na papíře, 16 x 11 cm, nerámováno, signováno PD tužkou, datováno 1937
Vyvolávací cena: 8 400 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1933
Poslední dražitel: 2404

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Cabanon
27 x 23, 5 cm, tužka na papíře, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1959, papír poškozen, studie, zezadu osobní dopis autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.8.2007  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE