Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 1993
Poslední dražitel: 2045

Prometheus - 2. obr. Parnas
kombinovaná technika tužky a pastelky, 13 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, návrh na divadelní oponu, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:25:00
Číslo položky: 2002
Poslední dražitel: 1877

suchá jehla, akvatinta, 12 x 15, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2003
Poslední dražitel: 1877

Dívčí akt v interiéru
akvatinta, 5 x 3 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:20:00
Číslo položky: 1992
Poslední dražitel: 2410

Prometheus - 3. obr. Řecká krajina
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.8.2007  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8