« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 2088
Poslední dražitel: 2476

Podešva František (1893 - 1979)

Narozeninové zátiší
olej na plátně, 50 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:45:00
Číslo položky: 2089
Poslední dražitel: 2484

Bloman Antonín (1876 - ?)

olej na překližce, 34, 5 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:30:00
Číslo položky: 2107
Poslední dražitel: 2566

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Stromy
olej na plátně, 64 x 49 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:10:00
Číslo položky: 2087
Poslední dražitel: 2482

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

V lese
olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 2083
Poslední dražitel: 2506

Nečitelně signováno

Pejsek
olej na plátně, 47 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:40:00
Číslo položky: 2033
Poslední dražitel: 1938

Na kraji lesa
olej na kartonu, 29 x 43 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:20:00
Číslo položky: 1600
Poslední dražitel: 1984

Nečitelně signováno

Chalupa
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, zaskleno, signováno nečitelně PD, 30. - 40. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:15:00
Číslo položky: 2031
Poslední dražitel: 2442

Langer Karel (1878 - 1947)

Staré chalupy
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:10:00
Číslo položky: 2038
Poslední dražitel: 2165

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:05:00
Číslo položky: 2034
Poslední dražitel: 2331

Lander Richard (1904 - 1980)

Kotvící parník
tempera na kartonu, 45 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »