Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 2032
Poslední dražitel: 2161

Balvany u řeky
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:35:00
Číslo položky: 1715
Poslední dražitel: 2048

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Oheb
olej plátno na kartonu, 43 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:25:00
Číslo položky: 2007
Poslední dražitel: 1917

Vojáček František (1893 - 1942)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 47, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:00:00
Číslo položky: 2006
Poslední dražitel: 1863

Korsika
tempera na papíře, 51 x 70 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  22:00:00
Číslo položky: 2005
Poslední dražitel: 1862

Korsika
tempera na papíře, 50 x 64, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.8.2007  21:55:00
Číslo položky: 1254
Poslední dražitel: 1788

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na plátně, 54 x 42 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:10:00
Číslo položky: 1677
Poslední dražitel: 2293

Benda Jan (1897 - 1967)

Kubistické zátiší
kvaš na papíře, 24 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 900 Kč
Dosažená cena: 13 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.8.2007  20:00:00
Číslo položky: 1784
Poslední dražitel: 2254

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, fixováno na lepenku 22 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, vymytá lazura, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:40:00
Číslo položky: 1800
Poslední dražitel: 2362

Ateliérové zátiší
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1909, zepředu štítek autora
Vyvolávací cena: 15 900 Kč
Dosažená cena: 17 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  21:15:00
Číslo položky: 1813
Poslední dražitel: 2006

Nesignováno

Zátiší s hodinami
olej na měděném plechu, 32 x 24 cm, rámováno, rám poškozen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.8.2007  20:55:00